• biuro (at) softcream.pl
  • +48 22 867 80 00

O nas

softcream

Istniejemy i działamy dla naszych klientów od 1991 roku. Dzięki współpracy z nami zrealizujesz swoje najśmielsze pomysły i wzbijesz się na wyżyny biznesu. Projektujemy i budujemy użyteczne aplikacje internetowe i natywne – dedykowane dostarczając w ten sposób efektywnych narzędzi dla biznesu.

Projekty w nasze firmie realizowane są kompleksowo, od etapu analizy i opracowania strategii, modelowania i projektowania interfejsów, realizacji, aż po utrzymanie i dalszy rozwój.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu w pracy z klientami z różnych branż, dostarczamy narzędzia spełniające wymagania naszych Klientów.

Działając od 19.03.1991 roku dysponujemy dużym doświadczeniem w branży developerskiej i w branży usług internetowych.

Nasz zespół, w swojej historii, współtworzył wiele biznesowych przedsięwzięć w początkowych fazach rozwoju internetu w Polsce. Pierwszym naszym projektem był portal internet.pl i friko internet.pl

Od 1992 roku zrealizowaliśmy ponad 100 projektów, takich jak wdrożenia serwisów www, intranetów, systemów zarządzania klientami (CRM), systemy DMS, aplikacji dedykowanych, rozwiązań e-commerce, kampanii reklamowych, aplikacji konkursowych czy usług doradczych.

SoftCream proponuje Ci innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów związanych z budową narzędzi sprzedaży (towarów i usług)  Nasze rozwiązania, sprawią, że prowadzenie biznesu staje się prostsze.

Połączyliśmy swoją wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć nowy wymiar rozwiązywania problemów i wspierania naszych Klientów.

Co nas wyróżnia:

  • Posiadamy wieloletnie  doświadczenie w branży usług INTERNETOWYCH
  • Efektywnie łączymy wymagania biznesowe z rozwiązaniami INTERNETOWYMI
  • Dbamy o wysoką jakość naszych usług i produktów – ponieważ sami używamy swoich aplikacji
  • Stosujemy unikalną metodykę zarządzania projektami
  • Jesteśmy ekspertami w technologii PHP, Java,  .NET
  • Inwestujemy i rozwijamy własne projekty internetowe

Potrzebujesz wsparcia, pomocy, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub produktach ? Zadzwoń 22 867-80-00  lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zdjęcie Oli

Aleksandra Śmietanka

(Public Relations Manager)

Robert Śmietanka

(Chairman)

Mateusz Śmietanka

(Help desk & support)

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi uwagami odnośnie naszych usług skorzystaj z zakładki Kontakt !