Zamów profesjonalnego inżyniera  / serwisanta do swojej firmy

Tel. +48 503-163-548 lub +48 22 867-80-00

Pomoc zdalna: https://www.softcream.pl/helpdesk/

Outsourcing IT i usługi informatyczne oraz profesjonalny serwis sieci komputerowych na najwyższym poziomie.

Świadczymy kompleksową obsługę informatyczną IT dla małych i średnich firm na terenie Warszawy i okolic. Outsourcing IT obecnie jest najpopularniejszą i najefektywniejszą metodą optymalizacji wydatków firmy a skuteczny jest tylko wtedy gdy wykonuje je zaufany i doświadczony partner. W dzisiejszych czasach kluczowa w prowadzeniu biznesu jest ciągłość działania infrastruktury informatycznej IT. Dane przechowywane w formie elektronicznej są często główną wartością firmy. Ich utrata lub przerwa w dostępie do nich może stanowić poważne i nieodwracalne skutki generujące straty finansowe. Podpisanie umowy na stałą obsługę informatyczną IT jest najlepszym i najtańszym sposobem na zapewnienie ciągłości działania Państwa infrastruktury informatycznej IT.

Firma nasza od 1992 roku świadczy nieprzerwanie usługi dla swoich klientów. Nasi konsultanci, technicy i inżynierowie są dla Państwa dostępni i służą zawsze pomocą przy rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z działaniem sieci, dostępu do Internetu, telefonii VoIP, sprawnego działania systemów informatycznych. Czuwamy nad całością zasobów i monitorujemy je po to aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.

Bezpieczeństwo zasobów IT to również stałe monitorowanie zachowań w miejscach o szczególnym znaczeniu.  Optymalne rozwiązania Video monitoringu przy użyciu urządzeń  MV21 and MV71 zabezpieczają wybrane obszary firmy oraz miejsc, które chcemy chronić

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 • monitorowanie działania systemów IT
 • projekty sieci komputerowych,
 • wykonanie przyłączy do Internetu,
 • instalacje i utrzymanie sieci VPN – https://www.softcream.pl/vpn/
 • instalację i konfigurację sprzętu i oprogramowania,
 • instalację i konfigurację sieci przewodowych,
 • instalację i konfigurację sieci bezprzewodowych,
 • konfigurację router-ów,
 • utrzymanie / nadzór sieci i wsparcie on-line
 • pielęgnacja oprogramowania
 • obsługa i odnowienie firmowych podpisów kwalifikowanych

Strona helpdesk dla aplikacji: https://www.softcream.pl/helpdesk/

Kontakt

Wyślij zapytanie

  Pola oznaczone * są wymagane.

  Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.