Przedmiotem złożonej oferty jest realizacja usługi polegającej na opracowaniu, dostawie i uruchomieniu systemu wsparcia kontroli infrastruktury światłowodowej sieci telekomunikacyjnych na terenie Polski dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej. System Kontroli Infrastruktury (SKI) będzie wykorzystywał do identyfikacji zasobów operatorów telekomunikacyjnych zabezpieczone kody 2D i etykiety RFID . Elementem systemu będą narzędzia autoidentyfikacji infrastruktury z wykorzystaniem aplikacji mobilnych.

W ramach złożonej oferty zaproponowaliśmy koncepcję wykorzystania zabezpieczonych kodów 2D i etykiet wykorzystujących technologię RFID oraz przedstawiliśmy koncepcję integracji SKI z już działającymi w UKE systemami kontroli infrastruktury.

Przedmiot zamówienia sfinansowany zostanie ze środków przewidzianych w budżecie Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, w ramach projektu nr POPC.04.01.01-00-0041/20 „Rozbudowa Systemu Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji etap II” dofinansowanego ze środków Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Wartość kontraktu: 2 392 350,00 PLN

Więcej: https://bip.uke.gov.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenie-o-zamowieniu-ba-wzp-26-22-2022-dostawa-i-uruchomienie-ski,682.html

 

Opublikowano:: 08/10/2022


« powrót
Kontakt

Wyślij zapytanie

    Pola oznaczone * są wymagane.

    Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.