Strony internetowe wdrażamy tylko w oparciu  technologię RWD – layout responsywny dynamicznie dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia (telefon, tablet, ekran), dzięki czemu strona sama adaptuje się i poprawnie wyświetla. Strony optymalizujemy pod względem SEO, czyli pozycjonowania organicznego w wyszukiwarkach internetowych.

W celu ustalenia zakresu projektu utworzymy pełną analizę wymagań i potrzeb klienta odnoście funkcjonalności strony oraz celów, jakie strona internetowa ma spełniać w jego modelu biznesowym. Opracowujemy również makiety i proporyty UX z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, takich jak Axure RP i /UXPin.

Projektujemy:

  • strony firmowe
  • serwisy korporacyjne
  • serwisy intranetowe
  • portale multimedialne
  • landingi
Kontakt

Wyślij zapytanie

    Pola oznaczone * są wymagane.

    Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.