Analizator treści zasobów sieciowych PWD Online. Wyszukiwanie istotnych danych z zasobów sieci staję się coraz większym wyzwaniem dla wszystkich firm i organizacji. Aby pomóc pozyskać istotne dane oraz monitorować ich zmiany przygotowaliśmy specjalne narzędzia służące do sprawnego wyszukiwania oraz monitorowania danych w sieci – Internecie.

PDW online to przykład aplikacji bazującej na silniku Java napisany specjalnie do celów monitorowania zasobów sieci i stron internetowych, wszelkiego rodzaju plików zawierających dane. Silnik aplikacji  PWD  systematycznie monitoruje wskazane zasoby stosując autorskie algorytmy, buduje tablicę informacji i przedstawia wyniki monitoringu w formie metadanych, które udostępniać można użytkownikom w różnych formatach.

Chcesz monitorować wybrane zasoby sieciowe ?  np. strony WWW konkurencji, ogłoszenia o przetargach, wyniki konkursów – skontaktuj się z nami i umów na prezentację produktu.

Przykłady zastosowania:

 1. Monitoring i raportowanie zasobów wybranych stron internetowych pod kątem określonych parametrów np. dostępności, czasu reakcji, czasu dostępności
 2. Przeszukiwanie, monitorowanie i raportowanie w postaci metadanych zasobów serwisów społecznościowych
 3. Przeszukiwanie, monitorowanie i raportowanie stron biuletynów informacji publicznej w celu pozyskania pożądanych informacji
 4. Monitorowanie list dyskusyjnych i raportowanie zdarzeń
 5. Monitorowanie mediów elektronicznych i raportowanie o wybranych zdarzeniach
 6. Sygnalizowanie zdarzeń w mediach społecznościowych

Lista monitorowanych urzędów administracji centralnej

Wyniki audytu

Operatorzy telekomunikacyjni zobowiązani do przestrzegania zasad dostępności serwisów WWW

Wyniki audytu

Kontakt

Wyślij zapytanie

  Pola oznaczone * są wymagane.

  Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.