To aplikacja koncepcyjna w fazie badań i rozwoju. Przeznaczona dla firm i instytucji potrzebujących zaawansowanych narzędzi do wyszukiwania, gromadzenia, przechowywania i modelowania informacji cyfrowych przy użyciu mechanizmów opartych na zasadzie działania sieci danych.

Aplikacja wykorzystuje zaawansowane roboty programowe, których zadaniem jest przeszukiwanie zasobów sieciowych, analizowanie ich zawartości i gromadzenie w specjalnej strukturze umożliwiającej modelowanie i raportowanie.

Przykładem gromadzenia takich informacji mogą być dostępne publicznie informacje w tym dokumenty w różnych formatach np. oświadczenia majątkowe, plany zagospodarowania, budżety, ogłoszenia o postępowaniach przetargowych.

Kontakt

Wyślij zapytanie

    Pola oznaczone * są wymagane.

    Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.