Doświadczenie

Działamy od 1991 roku

Firma nasza istnieje i działa bez przerwy na rynku usług IT od 1991 roku. Projektujemy, wytwarzamy, utrzymujemy i rozwijamy systemy informatyczne dla przemysłu, administracji publicznej dużego, średniego i małego biznesu.

Projekty w nasze firmie realizowane są przy współpracy z Klientem w oparciu o wspólne doświadczenia począwszy od etapu analizy i opracowania strategii, modelowania i projektowania interfejsów, realizacji, aż po utrzymanie i dalszy rozwój.

Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów, takich jak wdrożenia serwisów www, intranetów, systemów zarządzania klientami (CRM), systemy DMS, aplikacji dedykowanych, rozwiązań e-commerce, kampanii reklamowych, aplikacji konkursowych czy usług doradczych.

Kadra

Eksperci z branży IT

Liderami zespołu są specjaliści z 25 letnim stażem pracy przy projektach IT w przemyśle, administracji, biznesie i nauce. Korzystamy z wiedzy ośrodków naukowych czerpiąc z wiedzy i doświadczenia najlepszych naukowców.

Stawiamy na współpracę, naukę, badania i rozwój dlatego inwestujemy w przyszłość i wybieramy tylko najlepszych specjalistów aby wspierać jak najlepiej naszych Klientów.

Zatrudniamy również młodych, prężnych i dobrze wykształconych inżynierów dając im możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pasji. W naszej grupie kapitałowej skupiamy firmy powiązane i ściśle współpracujące:

 • SoftCream Software Sp. z o.o.
 • SoftCream LS
 • Fundację APPCO
Współpraca

Ośrodki naukowe i uczelnie

Ściśle współpracujemy z najważniejszymi ośrodkami naukowymi przy realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych.

 • Politechnika Warszawska
 • Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych
 • Uniwersytet Warszawski
Nasza kadra

Poznaj CreamTeam

Liderami zespołu są specjaliści z 25 letnim stażem pracy przy projektach IT w przemyśle, administracji, biznesie i nauce.

Kontakt

Wyślij zapytanie

  Pola oznaczone * są wymagane.

  Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.