Doświadczenie

Działamy od 1991 roku

Firma nasza istnieje i działa bez przerwy na rynku usług IT od 1991 roku. Projektujemy, wytwarzamy, utrzymujemy i rozwijamy systemy informatyczne dla przemysłu, administracji publicznej dużego, średniego i małego biznesu.

Projekty w nasze firmie realizowane są przy współpracy z Klientem w oparciu o wspólne doświadczenia począwszy od etapu analizy i opracowania strategii, modelowania i projektowania interfejsów, realizacji, aż po utrzymanie i dalszy rozwój.

Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów, takich jak wdrożenia serwisów www, intranetów, systemów zarządzania klientami (CRM), systemy DMS, aplikacji dedykowanych, rozwiązań e-commerce, kampanii reklamowych, aplikacji konkursowych czy usług doradczych.

Kadra

Eksperci z branży IT

Liderami zespołu są specjaliści z 25 letnim stażem pracy przy projektach IT w przemyśle, administracji, biznesie i nauce. Korzystamy z wiedzy ośrodków naukowych czerpiąc z wiedzy i doświadczenia najlepszych naukowców.

Stawiamy na współpracę, naukę, badania i rozwój dlatego inwestujemy w przyszłość i wybieramy tylko najlepszych specjalistów aby wspierać jak najlepiej naszych Klientów.

Zatrudniamy również młodych, prężnych i dobrze wykształconych inżynierów dając im możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pasji. W naszej grupie kapitałowej skupiamy firmy powiązane i ściśle współpracujące:

  • SoftCream Software Sp. z o.o.
  • SoftCream LS
  • Fundację APPCO
Współpraca

Ośrodki naukowe i uczelnie

Ściśle współpracujemy z najważniejszymi ośrodkami naukowymi przy realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych.

  • Politechnika Warszawska
  • Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych
  • Uniwersytet Warszawski
Nasza kadra

Poznaj CreamTeam

Liderami zespołu są specjaliści z 25 letnim stażem pracy przy projektach IT w przemyśle, administracji, biznesie i nauce.

Dołącz do SoftCream

Aktualne oferty pracy

Kontakt

Wyślij zapytanie

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.