Jeżeli jesteś zainteresowany programem pilotażowym ArchOSx dla jednostek samorządu terytorialnego.  Wypełnij poniższy formularz, podaj swoje dane. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą i przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje o projektowanym programie.

Uwaga wypełnienie formularza nie rodzi żadnych zobowiązań. Do programu pilotażowego zakwalifikowane zostaną podmioty medyczne, które zgłoszą i wypełnia niniejszy formularz. Organizatorem programu jest Fundacja APPCO www.apcosoft.org. Władze fundacji zastrzegają sobie możliwość wyboru zgłoszonych podmiotów i zakwalifikowania ich do projektu.

 

Kontakt

Wyślij zapytanie

    Pola oznaczone * są wymagane.

    Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.