Projekt SAT4EDU nabiera tempa. Widać to również w liczbie komunikatów dotyczących projektu w mediach. Poniżej prezentujemy najważniejsze materiały prasowe, które ukazały się w polskich mediach w ostatnim czasie. 

Bezpośrednie odnośniki do materiałów znajdują się tutaj:

SAT4EDU – internet dla szkół – CyberDefence24

Ruszył SAT4EDU – pilot projektu satelitarnego dostępu szerokopasmowego… – Radio Opole

IT News – Nowe technologie, Multimedia, Motoryzacja – ITnews24.pl

Ruszył pilot darmowego satelitarnego dostępu do internetu dla polskich szkół (gsmonline.pl)

Softcream: projekt SAT4EDU | PIIT

Ruszył SAT4EDU – pilot projektu satelitarnego dostępu szerokopasmowego do Internetu dla szkół finansowany ze środków UE (gomobi.pl)

Satelitarny, szerokopasmowy dostęp do internetu dla szkół startuje. Oto projekt SAT4EDU – TELEPOLIS.PL (googleusercontent.com)

Starostwa Powiatowego w Sztumie (powiatsztumski.pl)

START – Urząd Gminy Biskupiec (gminabiskupiec.pl)

Redakcja – Głos Gdyni (glosgdyni.eu)

https://mobiletrends.pl/ruszyl-sat4edu-pilot-projektu-satelitarnego-dostepu-szerokopasmowego-do-internetu-dla-szkol-finansowany-ze-srodkow-ue/

Ruszył SAT4EDU – pilot projektu satelitarnego dostępu szerokopasmowego do internetu dla szkół finansowany ze środków UE | PAP MediaRoom portal. (pap-mediaroom.pl)

https://twitter.com/telepolis_pl/status/1387105354673266694?s=20

https://www.facebook.com/gomobipl/posts/4583574158336095

Pierwsze instalacje w ramach programu SAT4EDU już działają (gomobi.pl)

 

Opublikowano:: 09/08/2021


« powrót
Kontakt

Wyślij zapytanie

    Pola oznaczone * są wymagane.

    Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.