Zmartwieniem każdego dyrektora operacyjnego w firmie spedycyjnej, kurierskiej lub transportowej jest to, jak dostarczyć towar przy jak najmniejszych, przewidywalnych kosztach.

Od wielu lat wspiera ich w tym informatyka—programy do optymalizacji tras. Jednak najczęściej działają one na w sposób uproszczony, nie uwzględniając tego, co może się wydarzyć po drodze.

Rozwiązanie SoftCream ODys działa inaczej: Bierze pod uwagę cały proces, od znalezienia adresu, wyznaczenia tras, dostarczenia i zebrania danych. W znajdowaniu adresu i w wyznaczaniu tras wykorzystujemy techniki BigData i uczenia maszynowego, co pozwala na dopasowanie do specyfiki przedsiębiorstwa i realizowanych zadań. Jeśli więc określone zadania wymagają np. dłuższego postoju w danym miejscu—to system się tego nauczy. A na podstawie charakteru ruchu w danym miejscu i sposobu poruszania się floty klienta—zaplanuje odpowiednie trasy biorąc dodatkowo pod uwagę prawdopodobieństwo zajścia.

System SoftCream oDys wpiera:

  • Firmy spedycyjne w procesie optymalizacji kosztów i w procesie podejmowania decyzji.
  • Firmy transportowe w procesie optymalizacji tras i zdarzeń.
  • Samorządy w procesie optymalizacji transportu publicznego.
  • Firmy kurierskie w procesie optymalizacji czasu dostawy przesyłek.

Więcej informacji: https://www.softcream.pl/produkty-it/softcream-odys/

Opublikowano:: 08/10/2021


« powrót
Kontakt

Wyślij zapytanie

    Pola oznaczone * są wymagane.

    Administratorem podanych danych osobowych jest SoftCream Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-390, przy ul. Grójeckiej 194/19. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie i kontaktów marketingowych, o ile wyrażono na to zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane do momentu odwołania zgody na ich przetwarzanie. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.